Ana Sayfa>Kurumsal
Slide 1

REMMERS

Değer yaratır, korur ve sürdürür...

Kurumsal

1949 yılında Berhard Remmers tarafından Almanya Löningen’de kurulan ve bugün 1000 den fazla çalışanı ile “ Yapılarınıza Değer Katar…” sloganını benimseyen REMMERS, “Temelden Çatıya kadar” Yapı Koruma ve ahşap endüstrisinde konusundaki tüm sorunlara yanıt vermeyi ilke edinmiştir.
REMMERS 400 den fazla ürün sistemiyle, pazardaki teknik ve kalite standartlarını fazlasıyla karşılamakta olup, en üst seviyede ürünleri ve hizmetiyle müşteri isteklerine cevap vermektedir.
REMMERS ahşap koruma ve boya sistemleri, tarihi eser koruma, endüstriyel / dekoratif zemin kaplamaları (epoksi zemin kaplama) ve bina yalıtımı konusunda pazarda benzeri olmayan ürünlerle, tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de “REMMERS Sistem Garantisi” ile Türk Ahşap ve Yapı sektörüne birçok yeni ürünlerle teknik problemlerine en uygun ve ekonomik çözümlerle inşaat firmalarımızın, mimar ve mühendislerimizin çözüm ortağı olmaktadır.
2017 yılından itibaren REMMERS ürünlerinin Türkiye distribütörü olarak BIÇAKCILAR İTHALAT İHRACAT VE DIŞ TİCARET A.Ş. faaliyet göstermektedir.
REMMERS Yetişmiş uzman ve teknik kadrosu ile sizlere en doğru malzeme ve çözümü sunmaya hazırdır…